top of page

MUSIC

Kliknij i pobierz
REPERTUAR

w formacie PDF
Music

Realizujemy:
 

 • oprawę muzyczną imprez weselnych

 • usługi muzyczne dla firm i Instytucji w zakresie spotkań integracyjnych, szkoleń, sympozjów, bankietów, itd.

 • muzyczne tło dla rodzinnych spotkań (prywatki, rocznice)

 • bale sylwestrowe i zabawy karnawałowe

 • studniówki, połowinki, bale maturalne, absolutoria, andrzejki

 • koncerty plenerowe, imprezy masowe

 • wieczory tematyczne

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle
Video
The Quest Music Group

The Quest Music Group

GALLERY

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4
Live

CONTACT

THE QUEST MUSIC GROUP

 

E-MAIL

biuro@thequest.pl


 
mobile 1         694 044 936

mobile 2         602 790 348     

mobile 3         502 341 501    

 • White YouTube Icon
 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon

BIO

Ewa Wieczorek-Borak
Czysta Energia

Wokalistka obdarzona silnym, oryginalnym głosem. Jak sama mówi o sobie: „najpierw nauczyłam się śpiewać a potem mówić - pierwszy był taniec, a potem umiejętność chodzenia”. Dzięki znajomości języków: angielskiego i niemieckiego, świetnie czuje się w repertuarze wykonawców z całego świata. Szkoła muzyczna była ważnym etapem w jej rozwoju artystycznym - właśnie wtedy jazz stał się jej fascynacją, a muzyka sposobem na życie. Swoje muzyczne pasje dzieli z miłością do literatury. Laureatka wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Od 2002 roku związana na stałe z zespołem Spirituals&Gospel Quartet, w którego szeregach koncertowała w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.

Artur Sołtysiak
Ojciec Założyciel

Muzyk wokalista, pianista i aranżer. Autor muzyki teatralnej i filmowej. Pierwsze kroki muzyczne rozpoczął jako dziecko w Poznańskim Chórze Katedralnym. Występował w licznych formacjach muzycznych z uznanymi artystami polskiej estrady. Laureat nagrody "Osobowość sceny 2008" - obok takich gwiazd jak Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zespół VOX, Robert Kudelski czy Magdalena Zawadzka. Od kilku lat koncertuje w Polsce i zagranicą z zespołem Spirituals&Gospel Quartet.

Witold Żuromski
Wirtuoz Gitary

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary oraz studiów podyplomowych na kierunku Menedżer Kultury na WSUS w Poznaniu. Wykładowca we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu. Współpracował z wieloma zespołami oraz artystami polskiej sceny muzycznej.
W 1997 roku otrzymał z rąk Tadeusza Nalepy I nagrodę w kat. gitary na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym ,,Zaczarowany Świat Harmonijki’’.
W 2008 r. z aktorką Iwoną Loranc  nagrał płytę pt. ,,Loranc Śpiewa Jakubczak’’, wydaną przez 4EverMusic.

Artur Kamyk Kami
Niepoprawny Aktywista

Urodzony w znaku wodnika. Muzyk wokalista i aktor. Do 15 roku życia laureat ponad 30 festiwali piosenki harcerskiej, rosyjskiej i rozrywkowej. Zdobywca I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubiniu, III miejsca na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie (z zespołem Szpital). Uczestnik wielu koncertów muzycznych na terenie Polski. Inicjator Programu Leczenia Śmiechem – założyciel grupy artystycznej "Czerwone Nosy" pracującej z dziećmi obłożnie chorymi. Wokalista zespołu Spirituals&Gospel Quartet. Uzależniony od Facebooka, książek, filmów science-fiction, muzyki i słodyczy. Miłośnik dzieł i talentu Albrechta Durera. Założyciel Grupy Artystycznej ILLUMINATI www.illuminati.com.pl i Teatru Za Miastem.

Jonasz Styszyński
Młody i Piękny

Utalentowany muzyk saksofonista. Ukończył Szkołę Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu oraz Jazz i Muzykę Estradową na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Jego wirtuozerskie popisy można podziwiać na wielu koncertach w klubach muzycznych takich jak poznański Blue Note. Jest członkiem formacji "Tribute To Amy Winehouse"  projektu poświęconego artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki.

Muzyka jest dla niego wszystkim ale to nie przeszkadza mu w realizowaniu się w innych dziedzinach życia - czego dowodem są jego studia na Politechnice Poznańskiej.

rafał ok.jpg
Rafał Wiśniewski
Pan Profesor

Gitarzysta klasyczny i elektryczny, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, nauczyciel szkół muzycznych w Poznaniu i Gnieźnie.
Od wielu lat aktywnie współpracuje z wieloma formacjami muzycznymi wykonującymi przede wszystkim szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Twórca awangardowego poznańskiego projektu muzycznego T- Shirt Project, wykonującego styl określony przez zespół jako Nu Funk Disco Music. Ma na swoim koncie nagrania studyjne dla radia i telewizji. Współpracował koncertowo oraz  sesyjnie min. z Zespołem Sakralnym Zbigniewa Małkowicz, Big - Bandem Zbigniewa Pawlaka, Pawłem Bączkowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Maciejem Maleńczukiem oraz zespołem Face 2 Face, który nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia wydał w 2016r płytę "Inside the Noise".

Bio
Contact
bottom of page