top of page

MUSIC

Kliknij i pobierz
REPERTUAR

w formacie PDF
Music

Realizujemy:
 

 • oprawę muzyczną imprez weselnych

 • usługi muzyczne dla firm i Instytucji w zakresie spotkań integracyjnych, szkoleń, sympozjów, bankietów, itd.

 • muzyczne tło dla rodzinnych spotkań (prywatki, rocznice)

 • bale sylwestrowe i zabawy karnawałowe

 • studniówki, połowinki, bale maturalne, absolutoria, andrzejki

 • koncerty plenerowe, imprezy masowe

 • wieczory tematyczne

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle
Video
The Quest Music Group

The Quest Music Group

GALLERY

Live

CONTACT

THE QUEST MUSIC GROUP

 

E-MAIL

biuro@thequest.pl


 
mobile 1         694 044 936

mobile 2         602 790 348     

mobile 3         502 341 501    

 • White YouTube Icon
 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon

BIO

Ewa Wieczorek-Borak
Czysta Energia

Wokalistka obdarzona silnym, oryginalnym głosem. Jak sama mówi o sobie: „najpierw nauczyłam się śpiewać a potem mówić - pierwszy był taniec, a potem umiejętność chodzenia”. Dzięki znajomości języków: angielskiego i niemieckiego, świetnie czuje się w repertuarze wykonawców z całego świata. Szkoła muzyczna była ważnym etapem w jej rozwoju artystycznym - właśnie wtedy jazz stał się jej fascynacją, a muzyka sposobem na życie. Swoje muzyczne pasje dzieli z miłością do literatury. Laureatka wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Od 2002 roku związana na stałe z zespołem Spirituals&Gospel Quartet, w którego szeregach koncertowała w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.

Artur Sołtysiak
Ojciec Założyciel

Muzyk wokalista, pianista i aranżer. Autor muzyki teatralnej i filmowej. Pierwsze kroki muzyczne rozpoczął jako dziecko w Poznańskim Chórze Katedralnym. Występował w licznych formacjach muzycznych z uznanymi artystami polskiej estrady. Laureat nagrody "Osobowość sceny 2008" - obok takich gwiazd jak Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zespół VOX, Robert Kudelski czy Magdalena Zawadzka. Od kilku lat koncertuje w Polsce i zagranicą z zespołem Spirituals&Gospel Quartet.

Witold Żuromski
Wirtuoz Gitary

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary oraz studiów podyplomowych na kierunku Menedżer Kultury na WSUS w Poznaniu. Wykładowca we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu. Współpracował z wieloma zespołami oraz artystami polskiej sceny muzycznej.
W 1997 roku otrzymał z rąk Tadeusza Nalepy I nagrodę w kat. gitary na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym ,,Zaczarowany Świat Harmonijki’’.
W 2008 r. z aktorką Iwoną Loranc  nagrał płytę pt. ,,Loranc Śpiewa Jakubczak’’, wydaną przez 4EverMusic.

Artur Kamyk Kami
Niepoprawny Aktywista

Urodzony w znaku wodnika. Muzyk wokalista i aktor. Do 15 roku życia laureat ponad 30 festiwali piosenki harcerskiej, rosyjskiej i rozrywkowej. Zdobywca I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubiniu, III miejsca na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie (z zespołem Szpital). Uczestnik wielu koncertów muzycznych na terenie Polski. Inicjator Programu Leczenia Śmiechem – założyciel grupy artystycznej "Czerwone Nosy" pracującej z dziećmi obłożnie chorymi. Wokalista zespołu Spirituals&Gospel Quartet. Uzależniony od Facebooka, książek, filmów science-fiction, muzyki i słodyczy. Miłośnik dzieł i talentu Albrechta Durera. Założyciel Grupy Artystycznej ILLUMINATI www.illuminati.com.pl i Teatru Za Miastem.

Jonasz Styszyński
Młody i Piękny

Utalentowany muzyk saksofonista. Ukończył Szkołę Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu oraz Jazz i Muzykę Estradową na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Jego wirtuozerskie popisy można podziwiać na wielu koncertach w klubach muzycznych takich jak poznański Blue Note. Jest członkiem formacji "Tribute To Amy Winehouse"  projektu poświęconego artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki.

Muzyka jest dla niego wszystkim ale to nie przeszkadza mu w realizowaniu się w innych dziedzinach życia - czego dowodem są jego studia na Politechnice Poznańskiej.

rafał ok.jpg
Rafał Wiśniewski
Pan Profesor

Gitarzysta klasyczny i elektryczny, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, nauczyciel szkół muzycznych w Poznaniu i Gnieźnie.
Od wielu lat aktywnie współpracuje z wieloma formacjami muzycznymi wykonującymi przede wszystkim szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Twórca awangardowego poznańskiego projektu muzycznego T- Shirt Project, wykonującego styl określony przez zespół jako Nu Funk Disco Music. Ma na swoim koncie nagrania studyjne dla radia i telewizji. Współpracował koncertowo oraz  sesyjnie min. z Zespołem Sakralnym Zbigniewa Małkowicz, Big - Bandem Zbigniewa Pawlaka, Pawłem Bączkowskim, Krzysztofem Krawczykiem, Maciejem Maleńczukiem oraz zespołem Face 2 Face, który nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia wydał w 2016r płytę "Inside the Noise".

Bio
Contact
bottom of page